| Operating Frequency Band | C-band |
|---|---|
| Operating Mode | Phased Array (Azimuth Scanning)/Pulse Doppler |
| Azimuth Coverage | ≥90° |
| Elevation Coverage | ≥18° |
| Detection Speed | 0.5m/s~30m/s |
| Azimuth Accuracy | ≤1.0° |
| Range Accuracy | ≤10m |
| Data Rate | ≥2Hz |
| Data Interface | RJ45/100Mbps Ethernet |
| Power Input | ≤55W (Power Consumption) AC220V~240V (Input) |
| Operating Temperature | -40℃~+55°C |
| Weight | ≤5.5kg |