| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 400Watt |
| Weight | 15Kg |
| Detection And Positioning Distance | 1-10km |
|---|---|
| Azimuth Error | ≤1.5° (RMS) |
| Positioning Accuracy | ≤10m |
| Detection Success Rate | ≥95% |
| Detection Frequency Band | 900MHz, 1.2GHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Weight | 15 Kg |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Battery Working Time | 45-70 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 192W |
| Weight | 4.3KG (Device), 11KG (Packed) |
| Size | 700*680*30mm |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 21Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 250Watt |
| Output Power | 13W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 6Kg |
| Dimensions | 125×30×12cm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Net Weight | 16kg |
|---|---|
| Total Power | 75W |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Package Size | 550 X 450 X 300mm |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |
| Battery Runtime | 60 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Consumption | 350W |
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Main Unit Weight | 6kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 21 × 10cm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Power Consumption | 200W |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |