| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Size | 277×80×51mm |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Battery Working Time | 45 Minutes |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Dimensions | 320×120×430mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 170W |
|---|---|
| Main Engine Weight | 16.8Kg |
| Size | 350×190×490mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Channels | 20 Bands (CH1-48) |
|---|---|
| Jamming Range | 2km FPV UAV |
| Power Supply | DC 28V |
| Working Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Power Consumption | 700-1400W |
| Working Temperature | -20ºC To +70ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 700-5800W |
| Usage | Police Law Enforcement Military Security,Secuity Equipment |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Total Output Power | 90Watt |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Total Power Output | 75 Watts |
|---|---|
| Charging Time | 2 Hours |
| Operating Temperature | -15°C To +75°C |
| Weight | Approximately 16 Kg |
| Jamming Range (Directional) | 1000-1500 Meters |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
|---|---|
| Dimensions | 350×190×490mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
|---|---|
| Size | 350×190×490mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Battery Runtime | 1.5 Hours (24V, 24A) |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |