| Operating Temperature Range | -20°C To +65°C |
|---|---|
| Charging Time | 5 Hours |
| Operational Power | 90-260V AC Or 12/24V DC |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Detection Distance | 2~10km |
|---|---|
| Direction Finding Frequency Band | 2GHz~6GHz |
| Directional Accuracy | ~10° |
| Detection Mode | 360° Passive Detection |
| DF Refresh Rate | 10-30 Times/minute |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 350W |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Weight | 4.9KG (Packing Weight: 6.5KG) |
| Main Unit Weight | 16KG |
|---|---|
| Dimensions | 350×190×490mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 210W |
| Size | 340*270*150mm |
| Internal Antenna | 6-8dBi Gain |
| Battery Working Time | 30-40 Minutes |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 140W |
| Weight | 4.3 KG (Unit) 7 KG (Packed) |
| Size | 660 × 290 × 50 Mm |
| Power Consumption | 350W |
|---|---|
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Total Output Power | 125W |
| Directional Panel Antenna Gain | 5.8G>12dBi, 2.4G>10dBi, 1.5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Dimensions | 350×190×490mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Power Consumption | 400W |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
| Main Unit Weight | 16KG |
|---|---|
| Dimensions | 350×190×490mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Jamming Radius | 1-2km |
|---|---|
| Output Power | 40W |
| Main Engine Weight | 12Kg |
| Size | 346×216×100mm |
| Humidity Range | 30%-95% |