| Energy Consumption | 150W |
|---|---|
| Dimensions | 220×110×146mm |
| Weight | 5.5kg |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-200m Radius (dependent On Local Signal Intensity) |
| Dimensions | 400 X 290 X 135 Mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 16kg |
| Gross Weight | 18kg (15kg + 3kg Antennas) |
| Total Power | 75W |
| Working Temperature | -30°C To +60°C |
| Dimensions | 513 × 462 × 233 Mm |
|---|---|
| Weight | 29.9 Kg |
| Humidity | 5% - 95% |
| Block Range | 100-500m (dependent On Local Environment) |
| Energy Consumption | 1180W |
| Dimension | 189×55×24mm |
|---|---|
| Weight | 1.5KG |
| Jamming Distance | 100-500m |
| Antenna | Omni Fiberglass-φ20×300mm |
| Device Color | Black |
| Power Consumption | 600W |
|---|---|
| Weight | 21Kg |
| Dimensions | 385×307×180mm |
| Operating Temperature | -20ºC To +65ºC |
| Jamming Range | 500m To 2000m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
|---|---|
| Function | Drone Jammer Block Signal Of Drone,Isolate RF Signal |
| Gain | 45/50dB,50dB,45dB |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Function | Drone Jammer Block Signal Of Drone,Isolate RF Signal |
| Power Source | Battery |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Build-in Battery | 27/28V DC,220V,28V |
|---|---|
| Jamming Radius | 2-3km |
| Output Power | 78W |
| Size | 346×216×100mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Size | Middle Size,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |