| Output Power | >20W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 1.1Kg |
| Size | 500×42×100mm |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Total Output Power | 125W |
|---|---|
| Battery Runtime | 60 Minutes |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Weight | 4.9KG, Packing Weight: 6.5KG |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Battery Operating Time | 80 Minutes |
|---|---|
| Dimensions | 260 X 260 X 70 Mm (H × W × D) |
| Weight | 2.7 KG (approximately) |
| Operating Temperature | -20-60℃ |
| Jamming Range | Radius 200-600 Meters |
| Positioning Accuracy | ≤10m |
|---|---|
| Probe Success Rate | ≥99% |
| Identify Response Times | ≤3s |
| Detection Location Distance | 1-5km |
| 1-5km | 0m-1000m |
| Battery | 27V 56Ah Built-in |
|---|---|
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antennas) |
| Net Weight | 50kg |
| Gross Weight | 56kg (including Antennas) |
| Operating Temperature | -30°C To 60°C |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Power Consumption | 55W |
| Dimensions | 277 * 80 * 51mm |
| Antenna Gain | 10dBi |
| Weight | 2KG (Device), 3.6KG (Packed) |
| Output Channels | 4 Outputs |
|---|---|
| Block Frequency | 900-5850MHz |
| Jamming Range | 800m-1.2km |
| Power Supply | DC28V |
| Antenna Gain | 10dBi |
| Dimensions | 490×340×90mm |
|---|---|
| Weight | 4.9KG (Device), 6.5KG (Packed) |
| Power Consumption | 350W |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Battery Runtime | 60 Minutes |
| Color | Black |
|---|---|
| Battery Life | 45-70 Minutes |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 277 × 80 × 51mm |
| Weight | 2KG (Device), 3.6KG (Packed) |
| Jamming Radius | 2-3 Kilometers |
|---|---|
| Power Consumption | 300W |
| Main Unit Weight | 22Kg |
| Dimensions | 446×316×150mm |
| Humidity Range | 30%-95% |