| Operating Temperature | -25°C To +65°C |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
| Antennas | 2x Omni-directional Antennas |
| Humidity Range | 5% - 95% |
| Dimensions | 320*210*90 Mm |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
|---|---|
| Size | 350×190×490mm |
| Main Engine Weight | 16.8Kg |
| Power Consumption | 600W |
| Battery Operation | 1.5 Hours With 24V, 24Ah Internal Battery |
| Jamming Distance | 100-300m |
|---|---|
| Device Adaptor | DC28V |
| Operating Temperature | -20℃ To 70℃ |
| Dimension | 189×55×24mm |
| Device Color | Black |
| Power Consumption | 145W |
|---|---|
| Size | 277 X 80 X 51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
|---|---|
| Altitude Limit | ≤ 2500m |
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Power Consumption | 5,000 W (including Cloud Platform And Jammer) |
| Weight | 150kg (including Cloud Platform And Jammer) |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
|---|---|
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Maximum Altitude | ≤ 2,500 M |
| Protection Rating | IP66 |
| Weight | 150 Kg (including Cloud Platform And Jammer) |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 145W |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Size | 277×80×51mm |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 145W |
| Size | 277X80X51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
| Total Output Power | 140W |
|---|---|
| Weight | 4.3KG (Unit), 11KG (Packed) |
| Size | 277 * 80 * 51mm |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Battery Working Time | 30 Minutes |
| Operating Humidity | 30% - 95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Dimensions | 385 × 307 × 180mm |
| Power Consumption | 600W |
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |