| Battery Working Time | 30 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 145W |
| Size | 277 × 80 × 51mm |
| Panel Antenna | 8dBi Gain |
| Total Output Power | 70W |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 120W |
| Weight | 2.8KG (Product), 5KG (Packing) |
| Size | 660*290*50mm |
| Battery Working Time | 45 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 240W |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Total Output Power | 125W |
| Battery Working Time | 30-40 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Weight | 5.2KG, Packing Weight: 8KG |
| Size | 340*270*150mm |
| Inner Antenna | 6-8dBi Gain |
| Battery Runtime | 30-40 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 5.2KG (Unit), 8KG (Packed) |
| Dimensions | 340 * 270 * 150mm |
| Power Consumption | 210W |
| Humidity | Up To 80% |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Cooling System | 4 Cooling Fans |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Operating Temperature | -20ºC To +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000m (depending On Signal Network Conditions) |
| Working Distance | 800-1200 Meters |
|---|---|
| Output Power | 170W Total |
| Operating Time | 40 Minutes Continuous Operation |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Supply | Internal Battery: 28V, 15Ah |
| Operating Temperature Range | -20°C To +65°C |
|---|---|
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Weight | 4.3KG (Unit), 11KG (Packed) |
| Size | 277×80×51mm |
| Total Output Power | 125W |