| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
|---|---|
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Operational Power | 90-260 VAC / 24V DC Internal Power Supply |
| Batteries | Internal Li-Ion 20AH |
| Cooling | Forced Air Cooling |
| Size | 660X290X50mm |
|---|---|
| Weight | 2.8KG, Packing Weight:5KG |
| Power Consumption | 120W |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Output Power | 400W Total |
|---|---|
| Antenna Gain | 3-8dBi |
| Jamming Distance | 300-2000m |
| Battery | 1000WH Battery |
| Working Temperature | -40°C To 65°C |
| Working Environment | -25°C To 50°C |
|---|---|
| Protection Level | IP55 (Rain-proof) |
| Host Weight | Maximum 35kg |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Output Power | 50W Per Band,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watts,50w(47dBm) |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
| Size | Middle Size,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Antenna | 1× Omni Directional Antenna |
|---|---|
| Energy Consumption | 200W |
| Dimensions | 260×167×68 Mm |
| Weight | 4.5 Kg |
| Humidity | 5% - 95% |
| Detection Success Rate | ≥95% |
|---|---|
| Detection Range | 500-3000m |
| Detection Frequency Band | 900MHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Simultaneous Targets | ≥10 Sorties |
| Response Time | ≤6s |
| Battery Capacity | 24V10A/H |
|---|---|
| Total Output Power | 135W |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
| Jamming Distance | 2.5-3km (Mavica2) |
| Weight | 4.35kg |
| Power Supply | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Total RF Power | 130W |
| Weight | 7.6 Kg |
| Operating Temperature | -25°C To +65°C |
| Dimensions | 360×250×170 Mm |
| Power Consumption | 600W |
|---|---|
| Power Supply | AC-220V/DC-48V |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
| Dimensions | 350*190*490mm |
| Humidity Range | 30%-95% |