| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 350W |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Weight | 4.9KG (Packing Weight: 6.5KG) |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Dimensions | 320×120×430mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Operating Hours | Unlimited |
| Internal Modulation | FM Hopping Frequency |
| Modules Per Unit | 11 |
| Name | FPV Detector |
|---|---|
| Detect Drone Types | DJI Series Drones, Traversing Drones, And DIY Image Transmission Drones |
| Detection Frequency Band | 860-930MHz , 1.2G,1.4GHz,2.4GHz,5.2GHz, 5.8G |
| Detection Distance | 1-5km |
| Supply Voltage Range | 9-36V |
| Operating Temperature Range | -20°C To +65°C |
|---|---|
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |
| Output Power | >20W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 1.1Kg |
| Size | 500×42×100mm |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
| Gain | 45/50dB,50dB,45dB |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
|---|---|
| Power Supply | 220V 50Hz |
| Maximum Altitude | ≤ 2,500 M |
| Protection Rating | IP66 |
| Weight | 150 Kg (including Cloud Platform And Jammer) |