| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V |
| Output Power | 915W |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Output Power | 13W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 6Kg |
| Dimensions | 125×30×12cm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |
| Jamming Radius | 2-3 Kilometers |
|---|---|
| Power Consumption | 300W |
| Main Unit Weight | 22Kg |
| Dimensions | 446×316×150mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Battery Working Time | 45-70 Minutes |
|---|---|
| Power Consumption | 192W |
| Weight | 4.3KG (Device), 11KG (Packed) |
| Size | 700*680*30mm |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Name | Backpack Signal Jammer |
|---|---|
| Navigation Spoofing Feature | Drone No-Fly Zone Projection (Forced Landing), Directional Displacement; |
| Defense Distance | 1-5km ( PA RF Power 25W); |
| Deception Intervention Time | 2s; |
| Effective Deception Angle | Horizontal: 360 °, Vertical: ±90 °; |
| Power Consumption | 350W |
|---|---|
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
| Total Output Power | 125W |
| Directional Panel Antenna Gain | 5.8G>12dBi, 2.4G>10dBi, 1.5G>8dBi, 900M>5dBi, 433M>3dBi |
| Power Supply Mode | Inside Battery 1h: 28V, 5A Or External Battery |
|---|---|
| Total Output power | 125W |
| Power Consumption | 240W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Size | 660X290X50mm |
| Power Supply | Internal Battery: 24V, 8.5A |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Battery Runtime | 40-50 Minutes |
| Total Output Power | 125W |
| Power Consumption | 250W |
| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 350W |
| Dimensions | 490×340×90mm |
| Weight | 4.9KG (Packing Weight: 6.5KG) |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Dimensions | 320×120×430mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |