| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Number Of Antennas | 3 |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Main Highlights | Jammer |
| Application | Security Equipment |
| Function | Drone Jammer |
| Trademark | OEM Available |
| Weight | 1050g |
|---|---|
| Dimensions | 156x88x46mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Shielding Radius | 1-20 Meters (dependent On Signal Strength) |
| Total Output Power | 5.5Watt |
| Weight | 45kg |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Signal Density) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 320×120×430mm (L×W×H) |
| Weight | 15Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Name | Portable Signal Jammer |
|---|---|
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
| Color | Black,Standard Black |
| Condition | New |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 35Kg |
| Total Output Power | 300 Watt |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Total Output Power | 120 Watt |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 11 Kg |
| Dimensions | 45×30×15 Cm |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Weight | 7Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions | 400×288×155mm |
| Name | Mobile Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Size | 14.5*9.5cm,20*10cm Or Customized,21.5*20cm,16*11cm,customized |
| Color | Black |
| Warranty | 1 Year,12 Months,6 Months,2 Years |
| Weight | 1-2KG,40g,60g,28g |