| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Name | Portable 5G Jammer |
|---|---|
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 53mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Power Supply | AC 100-240V Or 12V Car Charger |
| Output Power | 1W Per Band, Total 21W |
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
|---|---|
| Application | Public Safety,For Pregnant . Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
|---|---|
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 100W |
| Frequency | 250-400MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Total Output Power | 100 Watt |
|---|---|
| Weight | 10Kg |
| Dimensions | 350×270×130mm (L×W×H) |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
|---|---|
| Power Supply | 50 To 60Hz, 100 To 240V AC, With AC Adapter |
| Type | Jammer Equipment,Portable .,Case,One Key Return Control Drone Back To Ground Or Starting Point,Gps Tracker |
| Color | Black,Standard Black |
| Condition | New |
| Net Weight | 1.0 Kg |
|---|---|
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Dimensions | 87 X 40 X 143 Mm (excluding Antennas) |
| Power Supply | AC 100-240V, 50-60Hz With DC12V Adapter |
| Battery Performance | 4-hour Charge Time, 1-2 Hours Operating Time |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Weight | 45kg |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 100 W |
| Frequency | 5700-5850 MHZ |
| Working Voltage | 8A~10A |