| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
| Product Name | FPV Drone Detector |
| Frequency Customization | 30MHz~6GHz |
| Name | Air Surveillance Radar |
|---|---|
| Application | Safety Protection |
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Drone | 15km |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Drone | 1.5km |
| Azimuth Coverage | 360° |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Function | Drone Uav Detection/Detector/Jammer |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Industrial Field | Anti Uav System |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
| Product Name | FPV Drone Detector |
| Frequency Customization | 30MHz~6GHz |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Industrial Field | Anti Uav System |
| Origin | China |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Function | Drone Uav Detection/Detector/Jammer |
| Coverage | 360° |
|---|---|
| Detection Range | 5km (radius) |
| Data Rate | 3-7 Seconds |
| Simultaneous Detection | ≥ 30 Drones |
| Voltage Range | AC 100V-240V |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Detection Range | 1.5km Ship |
| Effective Detection Power | 100m~8km (Vessel) |
| Name | Air Surveillance Radar |
|---|---|
| Application | Safety Protection, Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector, Security Protection Products |
| Security And Protection | Ground Security |