| Power Voltage | AC 100V-240V |
|---|---|
| Working Time | 7*24H Continuous Operation |
| Data Rate | 3s-7s |
| Weight | 14kgs |
| Dimensions | L 410 X W 330 X 190mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | Anti UAV Module |
| Working Bandwidth | 2000MHZ |
| Relative Humidity | 5%~95%,No Condensation |
| In-band Fluctuatio | ≤3.0dB |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | Anti UAV Module |
| Working Bandwidth | 700-2000MHZ |
| Relative Humidity | 5%~95%,No Condensation |
| In-band Fluctuatio | ≤3.0dB |