| Naam | anti -dronesysteem |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 15 km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 1,5 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Gelijktijdige detectie | ≥ 30 drones |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 3KM |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 3km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detectiebereik | 1,5 km schip |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 8km (schip) |