| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
|---|---|
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gegevenssnelheid | 3s-7s |
| Gewicht | 14kgs |
| Afmetingen | L 410 x B 330 x 190 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-UAV module |
| Werkende bandbreedte | 2000MHz |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% ~ 95%, geen condensatie |
| In band fluctuatio | ≤3.0db |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-UAV module |
| Werkende bandbreedte | 700-2000 MHz |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% ~ 95%, geen condensatie |
| In band fluctuatio | ≤3.0db |