| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 30W |
| Weight | 500g |
| Size | 109.5*28.5*16 Mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Weight | 500g |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency Range | 1100-1500 MHz |
| Working Voltage | 28V |
| Working Current | 8 - 10A |
| Humidity | 5%-95% |
|---|---|
| Weight | 65Kg |
| Power Consumption | 3000W |
| External Panel Antennas Size | 640×540×550mm |
| Power Supply | AC110-240V |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |