| Weight | 15 Kg |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Frequency | BDS-B1: 1561.098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575.42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Positioning Accuracy | No Interference: Horizontal ≤1.5m, Elevation ≤1.5m With Interference: Horizontal ≤10m, Elevation ≤10m |
| Velocity Accuracy | ≤0.2m/s (95%) |
| Timing Accuracy | ≤100ns (95%) |
| Operating Voltage | 6-33V |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Dimensions | 661×460×270mm |
| Weight | 55Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Dimensions | 580×280×410mm |
|---|---|
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Jammer Modules | 6 |
| Optional External Battery | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 580×280×410 Mm |
| Running Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 30 Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Weight | 35Kg |
|---|---|
| Dimensions | 580 × 280 × 410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| External Battery (Optional) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Operating Hours | Unlimited |
| Internal Modulation | FM Hopping Frequency |
| Modules Per Unit | 11 |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Output Power | 1000 Watts |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |