| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 109,5*28,5*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentiebereik | 1100-1500 MHz |
| Werkspanning | 28V |
| Werkende stroom | 8 - 10A |
| Vochtigheid | 5%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 3000W |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640×540×550mm |
| Voeding | AC110-240V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |