| Power Supply | AC100-240V |
|---|---|
| Working Time | 50 Minutes |
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Power Consumption | 2400W |
|---|---|
| Host Weight | 86Kg |
| Host Dimensions | 625×500×700 Mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20 To +55°C |
| Power Input | AC 110-240V |
|---|---|
| Power Supply | 165W |
| Weight | 6.5Kg |
| Product Size | 440×410×120mm |
| Humidity | ≤85%RH |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Dimensions | 300×200×150mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Weight | 35 Kg |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 35Kg |
| Total Output Power | 300 Watt |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 150W-200w |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 117.1*25.6*16mm |