| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1550-1620Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 2400-2500Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 5725-5850Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Modules Per Unit | 15 |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
| Weight | 75Kg |
| External Antenna Dimensions | 640×540×550mm (L×H×W) |
| Humidity Range | 5%-95% |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Output Power | 1015W |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Weight | 500g |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Output Power | 1000W |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Frequency Range | 200-300mhz |
| Output Power | 50W |
| Working Voltage | 30V |
| Specification | 37.3*112*19.5mm |
| Working Time | 50 Minutes |
|---|---|
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Excluding Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | AC100-240V |