| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Internal Battery | 24V DC, 2 Hours Runtime |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Antenna Gain | 5dBi |
| Jamming Modules | 6 |
| Jamming Range | 5-50m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jamming Source | Frequency Scan Technology |
| Weight | 45kg |
|---|---|
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Signal Density) |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Weight | 35Kg |
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Outside Battery (Optional) | 24V DC |
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Noise Figure | ≤3.5 DB Typical |
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Input Power | 0~20 DBm |
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | Anti UAV Module |
| Working Bandwidth | 700-2000MHZ |
| Relative Humidity | 5%~95%,No Condensation |
| In-band Fluctuatio | ≤3.0dB |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Application | Anti UAV Module |
| Working Bandwidth | 2000MHZ |
| Relative Humidity | 5%~95%,No Condensation |
| In-band Fluctuatio | ≤3.0dB |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |