| Name | Backpack Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-220V |
| Shielding Area | 30-500M (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 200W |
| Weight | 12Kg |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 65Kg |
| External Panel Antennas Size | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
|---|---|
| Output Power | 1135W |
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Operating Hours | Unlimited |
|---|---|
| Modules Per Unit | 15 |
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Output Power | 1135 Watts |
| Wired Remote Control | ON/OFF Switch |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V DC |
| Modules Per Unit | 15 |
| Remote Control | Wired ON/OFF Switch |
| Remote Monitoring | Adjusted Output Power By Wired Control Board |
| Weight | 65Kg |
|---|---|
| Power Consumption | 3000W |
| Power Supply | AC110-240V |
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Antenna Size (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Output Power | 1135 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC 110-240V, 24V DC |
| Modules Per Unit | 15 |
| Operating Hours | Unlimited |
| Power Amplifier Protection | Full VSWR Protector |
| Name | RF Power Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Total Output Power | 90Watt |
| Power Consumption | 300Watt |
| Jammer Module Number | 6 |
| Number Of Antennas | 6 |