| Naam | Rugzakstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-220V |
| Beveiligingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 200W |
| Gewicht | 12KG |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 65KG |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1135w |
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 15 |
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
| Draadloze afstandsbediening | On/Off Schakelaar |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bewaking op afstand | Aangepast uitgangsvermogen via bekabelde besturingskaart |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Stroomverbruik | 3000W |
| Voeding | AC110-240V |
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Antennegrootte (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, 24 V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Naam | RF-voedingsmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
| Stroomverbruik | 300watt |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Aantal Antennes | 6 |