| Dekkingsgebied | 5000-8000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 25MHz |
| Frequentie | 900 MHz |
| Gewicht | 4 kg |
| Het werk wijzen | ALC, AGC, MGC |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | Batterij |
|---|---|
| Netwerk | Batterij |
| Capaciteit | 30Ah |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Gebruikt voor | Rugzakapparaat |
| Naam | Signalversterker |
|---|---|
| Type | RF-module, anti-FPV-module |
| Sollicitatie | Drone -verdediging |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 300-2500 MHz |
| Naam | Signaalversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1080-1360MHz |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Naam | Anti-drone pistool |
|---|---|
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,3 kg |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |