| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Binnendoosafmeting | 450×350×300mm |
| Werktijd | 1,5 uur continu gebruik |
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Richtingsbereik | 1000-1200 meter (GPS-signaal voor 1200 m, onder signaalniveau ≤-85dBm) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Energieverbruik | 150W |
| Afmetingen | 220×110×146mm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 215W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 30 kg |
| Maat | 650×350×300mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -10ºC tot +50ºC |
| Continue werking | 20-30 minuten |
|---|---|
| Batterijduur | 1 tot 2 uren |
| Acculadingtijd | 4 uur |
| Effectief bereik | 1000-2000 meter (afhankelijk van omgevingsomstandigheden) |
| Afmetingen | 870×120×120 mm (breedste punt 210 mm) |
| Gewicht | 2,5 kg |
|---|---|
| Antenne -winst | 10DBI |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | 165W |
| Pakketgrootte | 580×420×23mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Interferentiewaaier | 1500-3000 meter |
| Voeding | AC100-240V / DC24V |
| Oplaadtijd | 3-4 uur |
| Ingebouwde batterij | 24V 40A |
| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Uitgangsvermogen | 60W |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
| Maat | 346×216×100mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Ingebouwde batterij | 24V, 12A |
|---|---|
| Signaalbron | VCO-technologie |
| Jamming straal | 500-800 meter |
| Antennes | richtantennes |
| Uitgangsvermogen | 75W |
| Pakketgrootte | 480*115*100mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Totaal vermogen | 20W |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (AC110 of 240V-DC24V) |
| Ingebouwde batterij | 24V4Ah |