| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 70kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 580×280×410mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 30 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| İsim | Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 650×350×300mm |
| Güç Kaynağı | AC220V, 110V veya DC28V |
| Ana birim ağırlığı | 30kg |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Boyutlar | 580×280×410mm |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Karıştırıcı Modülleri | 6 |
| Opsiyonel Harici Pil | 24V DC |
| Sıkışma aralığı | 50-500m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar (L × W × H) | 320×120×430mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 6 |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 400 watt |
| Ağırlık | 28 kg |
| Boyutlar | 592*395*265mm |
| Sıkışma aralığı | 50-600 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 40 kg |
| Boyutlar | 592 × 395 × 265 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300 metre (yerel mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Stil | Mayo, Yüzme Jammer'ı, Bikini, Güneşten koruyucu gömlek, sutyen üst artı büzme ipli tanga |
|---|---|
| Tedarik türü | OEM hizmeti, Stoktaki Ürünler |
| Renk | Resimlerin Gösterdiği Gibi |
| Boyut | M,XL,L,S,XXS |
| Ambalaj | 1 adet/Opp Çanta, Opp Çanta, Müşterinin istekleri, 1 takım/Opp Çanta |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Tulum | 1/2 Süper esnek koaksiyel kablo |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 30kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 190 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |