| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Netto gewicht | 70 kg |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 580×280×410 mm |
| Lopende Temperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 30 kg |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Afmetingen | 650×350×300mm |
| Voeding | AC220V, 110V of DC28V |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 30 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
| Optionele externe batterij | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen (L × W × H) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Aantal Antennes | 6 |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watts |
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 592*395*265 mm |
| Jamming Range | 50-600 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 40 kg |
| Afmetingen | 592 × 395 × 265 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het lokale mobiele netwerk) |
| Stijl | Zwembroek, zwembroek, bikini, zonwerend shirt, bh-topje en string met trekkoorden |
|---|---|
| Soort levering | OEM de dienst, in-Voorraadpunten |
| Kleur | Zoals de Beelden tonen |
| Maat | M,XL,L,S,XXS |
| Verpakking | 1pc/Opp Zak, Opp Zak, verzoeken van de klant, 1set/Opp Zak |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Gewicht | 30 kg |
| Afmetingen | 520 × 300 × 190 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |