| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Total Output Power | 120 Watt |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Weight | 11 Kg |
| Dimensions | 45×30×15 Cm |
| Power Supply | AC Adapter 50-60Hz |
|---|---|
| Total Power | 70W |
| Shielding Radius | 20-80 Meters At -75dBm |
| Working Temperature | -20°C To +60°C |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Dimensions | 388 X 145 X 55mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Packing Size | 47 X 27 X 13cm |
| Net Weight | 3kg |
| Total Power | 46W |
| Shielding Radius | 20-60 Meters At -75dBm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 30W |
| Weight | 500g |
| Size | 109.5*28.5*16 Mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Weight | 500g |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Weight | 500g |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |