| Name | Drone Jammer Gun |
|---|---|
| Output Power | 37dbm |
| Power Supply | Built-in Battery 24V, 8A (120 Minutes Full Power Operation) |
| Warranty | 1 Year |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Weight | 15 Kg |
|---|---|
| Size (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-120m (dependent On Mobile Network Signal Density) |
| Total Output Power | 80W |
|---|---|
| Dimensions | 45×30×25cm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 20-100 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Total Output Power | 90Watt |
| Power Consumption | 300Watt |
| Jammer Module Number | 6 |
| Number Of Antennas | 6 |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 65Kg |
| External Panel Antennas Size | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | Up To 80% |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Cooling System | 4 Cooling Fans |
| Main Unit Weight | 16KG |
|---|---|
| Dimensions | 350×190×490mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Operating Humidity | 30% - 95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Dimensions | 385 × 307 × 180mm |
| Power Consumption | 600W |
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (depending On Environment Signal Strength) |
| Weight | 75Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |