| Naam | Drone-stoorzendergeweer |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 37DBM |
| Voeding | Ingebouwde batterij 24V, 8A (120 minuten werking op vol vermogen) |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 320×120×430 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 15KG |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Totaal uitgangsvermogen | 80W |
|---|---|
| Afmetingen | 45×30×25cm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-100 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
| Stroomverbruik | 300watt |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Aantal Antennes | 6 |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 65KG |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | Tot 80% |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Jamming Range | 500-2000m |
| Koelsysteem | 4 koelventilatoren |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Bedrijfsvochtigheid | 30% - 95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| Afmetingen | 385 × 307 × 180 mm |
| Stroomverbruik | 600W |
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |