| Warranty | 1 Years |
|---|---|
| Use | Automotive,Hand Held |
| Function | GPS Tracking,Fuel/temperature Monitoring,SOS Panic Button,Anti Jamming,gps Tracker Kids |
| Size | 630 × 500 × 350mm (excluding Antenna) |
| Gsm Band | Quad Band,GSM/UMTS,850/ 900/ 1800/ 1900MHz |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
|---|---|
| Total Power | 330W |
| Package Size | 800×700×600mm |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (AC110 Or 240V-DC27V) |
| Net Weight | 50kg |
| Total Output Power | 200W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
| Weight | 24Kg |
| Dimensions | 520 × 300 × 250mm |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Power Supply | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming Radius | 50-800M (environment Dependent) |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Output Power | 1000 Watts |
| In-band Flatness | 2dB |
|---|---|
| Warranty | One Year From Delivery Date |
| Power Supply | 220VAC/48VDC (optional) |
| Color | As Pictures Show |
| Type | Sportswear,Swimwear & Beachwear,Halter,WCDMA,bikini Cover Ups |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Output Power | 100 W |
| Frequency | 5700-5850 MHZ |
| Working Voltage | 8A~10A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 150W-200w |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Name | Anti Drone Gun |
|---|---|
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Warranty | 1 Year |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
| Size | Middle Size,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Dimensions | 661×460×270mm |
| Weight | 55Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Output Power | >20W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 1.1Kg |
| Size | 500×42×100mm |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +50°C |