| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
|---|---|
| Size | 350×190×490mm |
| Main Engine Weight | 16.8Kg |
| Power Consumption | 600W |
| Battery Operation | 1.5 Hours With 24V, 24Ah Internal Battery |
| Main Unit Weight | 16KG |
|---|---|
| Dimensions | 350×190×490mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +70ºC |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Weight | 21Kg |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 250Watt |
| Name | Convoy Protection Jammer |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃ ~ +60℃ |
| Humidity | 5% ~ 90% |
| Pelican Case | 1440 Model, 30kg Weight |
| Battery Working Time | Approximately 1 Hour |
| Total Output Power | 6.5 Watt |
|---|---|
| Weight | 950g |
| Dimensions | 90x38x156mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Jamming Range | 10-30M Depending On Signal Strength |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 320×120×430mm (L×W×H) |
| Weight | 15Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Humidity | 5% To 90% |
| Operating Temperature | -20ºC To +60ºC |
| Weight | 53 Kg (main Unit Only, Excluding Antenna & Accessories) |
| Dimensions | 626mm (L) * 49.2mm (W) * 350mm (H), Pelican 1620 |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
|---|---|
| Size | 350×190×490mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Battery Runtime | 1.5 Hours (24V, 24A) |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Main Unit Weight | 16.8Kg |
|---|---|
| Dimensions | 350×190×490mm |
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Power Supply | AC90-260V, DC24-28V |
| Power Consumption | 1000W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Main Engine Weight | 45Kg |
| Protection Level | IP40 |
| Supply Voltage Range | 9-36V |