| Name | GPS Signal Blockers |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Weight | 15 Kg |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V |
|---|---|
| Frequency Range | 20-6000MHz |
| Gross Weight | 45Kg |
| Operating Temperature | -20ºC To +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000m (depending On Signal Network Conditions) |
| Total Output Power | 90Watt |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Dimensions | 320×120×430mm (length × Width × Height) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-200m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 600W |
|---|---|
| Weight | 21Kg |
| Dimensions | 385×307×180mm |
| Operating Temperature | -20ºC To +65ºC |
| Jamming Range | 500m To 2000m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Warranty | 12 Months From Delivery Date |
| Working Temperature | -20°C To 50°C |
| Gross Weight | 60kg |
| Package Size | 800*700*600mm |
| Name | Backpack Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-220V |
| Shielding Area | 30-500M (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 200W |
| Weight | 12Kg |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 400Watt |
| Weight | 15Kg |
| Name | Prison Cell Phone Jammers |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Antenna Type | High Gain Directional Antennas |
| Jamming Range | 20-100m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Name | UAV Drone Jammers |
|---|---|
| Product Size | 450 × 105 × 60mm |
| Product Weight | Approximately 1.5kg |
| Output Power | Total 20W, 5-10W Per Band |
| Jam Signal Type | Drones RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1 Signals |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Built-in Battery | 4300mAh |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Effective Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Weight | 950g |