| Naam | anti-drone radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | Counter-drone-radars |
|---|---|
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | Ku-band |
| drone | 1,5 KM-3,5 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Naam | anti-drone-detectiesysteem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Detectiebereik | 5 km voor Drone |
|---|---|
| Hoogtedekking | 40 graad |
| Jamming Range | 15KM |
| Specificatie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Azimuth-dekking | 360 graden |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 8KM-15KM |