| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 5,2 GHz 5,8 GHz 4,9 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Productnaam | LDMOS LORA-module |
| Frequentie | 720-1020MHz |
| Spanning | 28-32V |
| Stroom | 100W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | DC 24-28V |
| Maat | 125*60*20mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Maat | 125*60*20mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 2100-2800 Hz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1550-1620 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 2400-2500 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 170*94*26,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 2400-2500 MHz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |