| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Naam | Drone-verdedigingssystemen |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Funtie | Counter Uav/Drone-systeem |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 360°+ (hoogtedetectieradar 3D) |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |