| Doel detectie | Kleine drones |
|---|---|
| Softwarecompatibiliteit | Windows, Linux, Mac OS |
| Detectiemodi | Pulsdoppler |
| Installatiemethode | Formeel/auto/statief |
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
|---|---|
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Afmetingen | 580 mm * 580 mm * 820 mm |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Netto gewicht | ≤50kg |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° (dubbel paneel: 180°, 3 panelen: 270°, 4 panelen: 360°) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detectiebereik | 1,5 km schip |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 8km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 3KM |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 3km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 5 km |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 5km (schip) |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
|---|---|
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gegevenssnelheid | 3s-7s |
| Gewicht | 14kgs |
| Afmetingen | L 410 x B 330 x 190 mm |