| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 700-1000 MHz |
| Werkspanning | DC 24-28V |
| Maat | 125*60*20mm |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 5150-5350 MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 400-700 MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Totaal uitgangsvermogen | 300 Watt |
|---|---|
| Gewicht | 25 kg |
| Afmetingen | 510 × 430 × 350 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
|---|---|
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Aantal Antennes | 3 |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | Zwart |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
|---|---|
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht en afmetingen | 25kg, 510×430×350mm |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 320×120×430mm (L×B×H) |
| Gewicht | 15KG |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Jamming Range | 10-60 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Afmetingen | 400×288×155mm |