| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 300-1500 MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 109,5*28,5*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentiebereik | 1100-1500 MHz |
| Werkspanning | 28V |
| Werkende stroom | 8 - 10A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,3 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Frequentiebereik | 200-300 MHz |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 30V |
| Specificatie | 37.3*112*19,5 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Productnaam | Antihommelmodule |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Maximaal uitgangsvermogen | 47DBM |
| Frequentie en vermogen | 4000-6000 MHz 100 W |
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentie | 100-400 MHz |
| Bedrijfsspanning | 24-28V |
| Stroom | 50W |
| Naam | breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentiebereik | 4000-4900 MHz |
| Uitgangsvermogen | 80W |
| Werkspanning | 24-28V |