| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 10 KM-20 KM |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 650*820*120mm |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
|---|---|
| Voeding | AC 220V |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 782 mm * 549 mm * 198 mm (antenne) |
| Gewicht | ≤ 60 kg (inclusief PTZ) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Min. detectieafstand | ≤150m |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 400W |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
|---|---|
| Voeding | ≤ 250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Gewicht | ≤ 26 kg |
| Frequentieband | X-band |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Stroom | AC220V/40W |
| Detectiebereik | ≥10km (RCS=0,01m²) |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° Helling: 40° |
| Gegevenssnelheid | 3s zoeken, 0,5s volgen |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤ 8 m |
| Stroomverbruik | 9000W |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5-10 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 3KM-5km |