| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0° - 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V - AC240V |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Stroom | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werktemperatuur en opslagtemperatuur | -40°C ~ +55°C / -40°C ~ +65°C |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Voeding | AC220V-AC240V |