| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Frequentieband | X-band |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | ≤ 5 s/cirkel |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Gewicht | ≤ 26 kg |
| Voeding | ≤ 250 W (stroomverbruik); AC220V (ingang) |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1 m/s - 75 m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤ 150 m |
| Voeding | Wisselstroom 200-240V |
| Frequentieband | X-band |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Voeding | ≤250W (stroomverbruik) AC220V (ingang) |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
| Gewicht | ≤26kg |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
|---|---|
| Maximaal detectiedoelnummer | 200 |
| Voeding | AC200-AC240 |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 x 925 x 360 mm |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Afmetingen | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |