| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، شامل آنتن نمی شود) |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| شعاع محافظ | 2-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| توان کل | 24 وات |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ماژول ها در هر واحد | 11 |
| ساعت کاری | نامحدود |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نام | جرمر کوله پشتی |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-220V |
| منطقه محافظ | 30-500M (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| نام | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 238*134*57mm (به استثنای آنتن) |
| وزن ناخالص | 1.0 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | 30-100 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |