| Power Supply | AC100-240V |
|---|---|
| Working Time | 50 Minutes |
| Weight | 1.8 Kg |
| Dimensions | 200 X 135 X 50mm (Main Unit Only, Does Not Include Antennas) |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Effective Range | 1-20 Meters (depending On Signal Strength) |
| Weight | 850g |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
| Warranty | One Year From Delivery Date |
|---|---|
| Shielding Radius | 2-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Total Power | 24W |
| Packing Size | 330×250×80mm |
| Power Supply | Adapter 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Size | 746mmLx288mmHx79mmW,Custom Size,19.8*10.8cm,37.5*29*10cm,320mm X 180mm X 100mm |
|---|---|
| Application | Public Safety,For Pregnant . Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Weight | 10.5KG,12kg,10.92kg(24.07lbs),45kg |
| Condition | New |
| Warranty | 12 Months,1 Year |
| Power Supply | 50 To 60Hz, AC 100 To 240V |
|---|---|
| Total Output Power | 2.5Watt |
| Weight | 850g |
| Dimensions | 78x34x138mm (excluding Antennas) |
| Working Time | 1-2 Hours |
| Output Power | 1000 Watts |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, 24V Or 48V DC |
| Modules Per Unit | 11 |
| Operating Hours | Unlimited |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Name | Backpack Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-220V |
| Shielding Area | 30-500M (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 200W |
| Weight | 12Kg |
| Name | Mobile Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Size | 14.5*9.5cm,20*10cm Or Customized,21.5*20cm,16*11cm,customized |
| Color | Black |
| Warranty | 1 Year,12 Months,6 Months,2 Years |
| Weight | 1-2KG,40g,60g,28g |
| Power Supply | Adapter 50 To 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Dimensions | 238*134*57mm (excluding Antenna) |
| Gross Weight | 1.0 Kg |
| Shielding Radius | 30-100 Meters At -75dBm (varies By Local Signal Strength) |
| Built-in Battery | 7.4V/8000mAh |