| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| مصرف برق | 180 وات |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| ماژول های Jammer | 6 |
| باتری خارجی اختیاری | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ظرفیت باتری | 24V10A/H |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 135 وات |
| زمان کار باتری | 40 دقیقه |
| فاصله پارازیت | 2.5-3 کیلومتر (Mavica2) |
| وزن | 4.35 کیلوگرم |
| مصرف برق | 140 وات |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 7 کیلوگرم) |
| اندازه | 660×290×50mm |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
| روشن / خاموش | 3 سوئیچ مستقل برای هر باند |
| ابعاد | 740×510×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (110 یا 240 ولت AC-27 ولت DC) |
| وزن خالص | 70 کیلوگرم |
| توان کل | 350 وات |
| شعاع محافظ | 300-1000 متر در -75dBm |
| زمان کار باتری | 45-70 دقیقه |
|---|---|
| مصرف برق | 192w |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (دستگاه)، 11 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 700*680*30 میلی متر |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| WIFI | 2400-2500MHz |
|---|---|
| وزن | 3 کیلوگرم |
| اندازه | 363*137*42mm |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| اندازه | 363*137*42mm |
|---|---|
| مصرف برق | 75 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| زمان عملیاتی | 24 ساعت مداوم |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
|---|---|
| به دست آوردن | 5-10dBi |
| ابعاد | 60 × 3.8 سانتی متر (طول × عرض) |
| تایپ کنید | آنتن همه جهت |
| اندازه بسته | 25 × 35 × 25 سانتی متر |