| محدوده جنجال | 1000-1500 متر |
|---|---|
| باتری داخلی | 24 ولت 5 آمپر |
| دمای عملیاتی | -22 تا +70 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 60 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-DC24V |
| باتری | داخلی Li-Ion 24AH |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| قدرت عملیاتی | منبع تغذیه داخلی 90-260 VAC / 24V DC |
| رتبه بندی مقاومت | IP52 |
| قدرت خروجی کل | 220 وات |
|---|---|
| اندازه بدن | بدنه 45*35*25 سانتی متر (آنتن 6*2 سانتی متر) |
| وزن بدن | 25.0 کیلوگرم |
| دمای کاری | -20℃~75℃ |
| رطوبت کاری | 35 تا 95 درصد |
| توان کل | 550 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V |
| محدوده تداخل | 1000-2000 متر |
| گارانتی | 1 سال |
| رنگ | مشکی |
| اندازه بسته | 480*115*100mm |
|---|---|
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 20 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC110 یا 240V-DC24V) |
| باتری داخلی | 24V4Ah |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 240 وات |
| وزن واحد | 4.3 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 11 کیلوگرم) |
| ابعاد | 680 × 300 × 70 میلی متر |
| آنتن | آنتن پانل افزایش 10dBi |
| زمان کار | 50 دقیقه |
|---|---|
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| شعاع کنترل از راه دور | 100-500 متر (PCB-2046-CR) |
| شعاع تلفن همراه | 20-50 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 140 وات |
| زمان اجرای باتری | 30 دقیقه |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (محصول)، 7 کیلوگرم (بسته بندی) |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 28 ولت، 5 آمپر (1 ساعت) یا باتری خارجی |
| بعد | 362.8×310×130 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
|---|---|
| مصرف انرژی کل | 200 وات |
| دمای کاری | -40 تا +55 |
| فشار هوا | 86 ~ 106 کیلوپاسکال |
| وزن | تقریبا 15 کیلوگرم |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| زمان شارژ | 4 ساعت |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (واحد)، 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| ابعاد | 660×290×50mm |
| آنتن | پانل جهت 8dBi |