| نام | سامسونگ قابل حمل |
|---|---|
| توان کل | 10 وات |
| ابعاد | 178*77*36.5 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| وزن خالص | 0.8 کیلوگرم |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ تحویل |
| وزن | 3.36 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | 470*360*8.5mm |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| قدرت خروجی کل | 16 وات |
| منبع تغذیه | AC100-240V، DC 12V |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 160 × 105 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
| زمان کار | 4.0 ساعت با باتری Ni-Mh 12000mAH |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC / 24 ولت DC) |
|---|---|
| باتری داخلی | 24 ولت / 5200 میلی آمپر ساعت |
| ابعاد | 200x133x66mm (بدون آنتن) |
| توان کل | 37W |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | ۴۲۸-۴۳۸ مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| شعاع پارازیت | 3 تا 30 متر (20 تا 100 متر برای پهپادهای پهپاد) |
|---|---|
| توان خروجی | 1 وات در هر باند، 10 وات کل |
| منبع تغذیه | AC 100-240V 50/60Hz تا DC 12V |
| ابعاد | 145 × 95 × 45 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 600 وات |
|---|---|
| ابعاد | 592×395×265mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-600 متر بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه |
| منبع تغذیه | باتری داخلی 1 ساعت: 28 ولت، 5 آمپر یا باتری خارجی |
|---|---|
| کل توان خروجی | 125 وات |
| مصرف برق | 240 وات |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
| اندازه | ۶۶۰×۲۹۰×۵۰ میلی متر |