| ابعاد | 400 × 290 × 135 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 20-500 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
| زمان اجرای باتری | 1.5 ساعت (24 ولت، 24 آمپر) |
| وزن واحد اصلی | 16.8 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| زمان کار باتری | 80 دقیقه |
|---|---|
| ابعاد | 70 × 260 × 260 میلیمتر (ح × عرض × عرض) |
| وزن | 2.7 کیلوگرم (تقریبا) |
| دمای عملیاتی | -20-60 |
| محدوده جنجال | شعاع 200-600 متر |
| باتری | 27V 56Ah داخلی |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| وزن ناخالص | 56 کیلوگرم (شامل آنتن) |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | 1 کیلوگرم ناخالص |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| شارژ کردن | 4 ساعت شارژ کامل، 1-2 ساعت زمان کار |
| ابعاد | 132x80x40mm (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| روش کنترل | صفحه کنترل |
|---|---|
| وزن | 20 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -40 تا 65 درجه سانتی گراد |
| آنتن | 3-8dBi |
| توان خروجی | مجموع 400 وات |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 240 وات |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (واحد)، 11 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 277×80×51 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
| دمای عملیاتی | -25 تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | حداکثر 35 کیلوگرم |
| فاصله پارازیت | حداقل 1.5 کیلومتر |
| باتری | باتری لیتیومی داخلی، بیش از 1 ساعت کار می کند |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد | 145 × 80 × 45 میلی متر |
| وزن | 1.0 کیلوگرم |
| زمان کار | بیش از 3.0 ساعت با باتری Ni-MH 8000 میلی آمپر ساعت |